Тиждень інформатики

В нашій школі з 02 по 06 лютого проходив тиждень інформатики 

під девізом “Хто володіє інформацією, той володіє світом“.

Це дійсно корисно: вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.
Позакласна робота з інформатики є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.

В рамках тижня були проведені такі заходи:

  • Позакласний захід “Подорож до комп’ютерленду” – учні 2-4 класи.
  • Екскурсія до кабінету інформатики для учнів 1 класу.
  • Учні 5-6 класів змагалися у інтелектуальній грі “Наш друг і помічник – комп’ютер”.
  • Учні 8-9 класі прийняли активну участь в проведені тижня інформатики. Вони не тільки допомагали вчителю, готували стін-газету, а й самостійно надали матеріали та провели розваги на перервах на кращого знавця з інформатики. А найкращими були: Федорович Максим, Барабанюк Влад, Соловей Сніжана, Александрович Іван.
  • Учні нашої школи відвідали виставку малюнків на тему “Світ комп’ютерів – очима дітей” та дитячих виробів, в якому також прийняли активну участь. Комп’ютери своїми руками зробили учні 5 класу: Аношко Софія, Бурка Марія, Копитько Карина та Ілона.

Предметний тиждень інформатики пройшов змістовно та цікаво, залишивши позитивні враження і в учнів, і у вчителів.

Вчитель інформатики Барабанюк Надія Олександрівна.

 

Про автора Надія Олександрівна

Вчитель інформатики та математики.
Опубліковано у інформатика. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>